Aktuální cena benzínu

Hledáte levný kvalitní  benzín v Česku ?

 

Sledujete vývoj cen benzínu ?

 

Informace o ceně benzínu a kvalitě PHM na českém trhu. Najděte si čerpací stanici  ve Vašem okolí kde s jistou natankujete kvalitní pohoné hmoty za skvělé ceny. Více zde...

 

Hledat levný benzín se VYPLATÍ !!!

Ušetřete až 200 korun na 1 nádrži !

Aktuální cena PHM

Zajímá Vás jak se vyvíjí aktualně cena benzínu a nafty ?

 

Ceny PHM v grafech na webových portálech......

ČERPACÍ STANICE AUTO NOVÁK s.r.o. Ceny PHM v Evropě GULF čerpací stanice Čerpací Stanice Michal's M.V.-Petrol Trade, s.r.o.

Portál TankujLevneji.cz končí

Portál TankujLevneji.cz končí

Česká pošta ukončila provoz portálu TankujLevněji.cz. Nejlevnější benzín tak musíte hledat jinde.

Z tiskové zprávy České Pošty ze 29.1.2015:

 

Projekt, díky kterému bylo možné sledovat aktuální cenu a kvalitu pohonných hmot na čerpacích stanicích v celé České republice, k poslednímu lednu 2015 končí.

Z pohledu České pošty splnil projekt očekávané cíle a přispěl ke zvýšení kvality poskytovaných služeb motoristům, kteří mohli prostřednictvím webového aplikace www.tankujlevneji.cz získat aktuální přehled o dostupnosti požadovaných služeb.

S ohledem na další strategii směřování podniku související zejména s posílením kapacity doručovatelské sítě dojde k ukončení terénního sběru informací na všech čerpacích stanicích. 

Česká pošta je připravena dále jednat se všemi obchodními partnery o podmínkách převzetí webového portálu pro další komerční využití.

 

Tankuj Levneji konci

 

Fakt je ten, že na neaktuálnost dat v systému tankuj levněji poukazovali i naši čtenáři již dlouhou dobu. Provozovatelé čerpacích stanic se cítili poškozováni tímto jednáním, kdy neaktuálnost cen měla za následek pokles zájmu řidičů o danou benzínku.

Z emailu od našeho čtenáře: 

Dobry den,

informace o cene benzinu na benzince B2oil Boranovice o ktere jiz cca tyden tvrdite ze mate aktualizovanou cenu kazdy den ve vysi 33,30 naprosto neodpovida realite. Cena je tam cely tyden 27,90. To muzu dolozit danovym dokladem.
Nezda se Vam to jako poskozovani teto cerpaci stanice?
O pravdivosti dalsich cen v teto oblasti lze tez s uspechem pochybovat.
Hodlate tuto aplikaci dale poskytovat i s nerelevantnimi cenami a bez mechanismu, ktere by zabranili temto problemum? 

Rozhodnutí neaktualizovaný projekt zrušit se nám tedy zdá jako logické řešení.

Přitom ještě před rokem považovala Česká pošta projekt za ambiciózní:

Nepochybuji o tom, že během času bude aplikace populární, a to jménu České pošty jistě prospěje. Musíme o něj pečovat, aby si s ním zákazníci spojovali všechno, co je pro ně dobré a jednoduše užitečné," řekl k projektu Petr Zatloukal, generální ředitel České pošty.

"Aplikace bude po svém spuštění i nadále upravována, ovšem vždy s jistotou zachování klíčových atributů projektu: přehlednosti, jednoduchosti, funkčnosti, aktuálnosti, ale také minimální finanční náročnosti."

 

Pošta nyní shání partnera, který by portál převzal. Nicméně jeho hodnota je velmi nízká a byla převážně pouze v propagaci na stránkách České pošty a v médiích. Nyní když stránka byla nahrazena krátkým upozorněním klesne hodnota tohoto projektu velmi rychle k nule.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Portál TankujLevneji.cz končí

obrazek Česká pošta ukončila provoz portálu TankujLevněji.cz. Nejlevnější benzín tak musíte hledat jinde. Více ...

Ceny benzínu v Evropě

obrazek Tankujete za hranicemi ČR a zajímá Vás cena benzínu nebo nafty v Evropě. Hledáte ceny PHM v Evropě ? Kde natankovat před cestou do Chorvatska ? Přehled cen PHM v Evropě.... Více ...

Nejdražší je benzín na Moravě

obrazek Levný benzín na Moravě nekoupíte. Ceny benzínu v Moravském kraji si stále drží pozici nejvyších cen pohoných hmot v Čr. Kde tedy tankovat levný benzín na Moravě ? Více ...

Povinné ručení online

Porovnejte si a vyberte nejvýhodnější pojištění pro Váš vůz!

Uzavření smlouvy on-line během několika minut!

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.