Aktuální cena benzínu

Hledáte levný kvalitní  benzín v Česku ?

 

Sledujete vývoj cen benzínu ?

 

Informace o ceně benzínu a kvalitě PHM na českém trhu. Najděte si čerpací stanici  ve Vašem okolí kde s jistou natankujete kvalitní pohoné hmoty za skvělé ceny. Více zde...

 

Hledat levný benzín se VYPLATÍ !!!

Ušetřete až 200 korun na 1 nádrži !

Aktuální cena PHM

Zajímá Vás jak se vyvíjí aktualně cena benzínu a nafty ?

 

Ceny PHM v grafech na webových portálech......

ČERPACÍ STANICE AUTO NOVÁK s.r.o. M.V.-Petrol Trade, s.r.o. Ceny PHM v Evropě GULF čerpací stanice Čerpací Stanice Michal's

Arktická nafta

Arktická nafta

Silné mrazy, které tento týden udeřili na Českou republiku trhají rekordy a řidiče trápí problémy se zamrzající naftou. Arktická nafta - nafta pro silné mrazy. Kde sehnat arktickou naftu ?

 

 

Arktická nafta

Řidičí, kteří mají ve svém autě dieslový motor  a tankují tedy jako palivo motorovou naftu se setkávají s problémy zamrzající nafty.

Normální nafta, která se běžně tankuje přes rok, totiž už při nízkých teplotách jako je - 14 stupňů pod nulou už rosolovatí a stává se tak nepoužitelnou.

Pro toto zimní období, od začátku prosince až do konce února, mají mít čerpací stanice prodávajíci palivo Diesel v Česku tzv. zimní naftu, která je obohacena o odetiva a vůči mrazům je odolnější. Arktická nafta zaručuje provozní podmínky do - 20° C. Benzina přišla na trh s motorovou naftou Verva Diese, která je obohacena adetivi zaručující provozní schopnost nafty až do  - 26° C.

 

Arktická nafta by měla být k dostání na všech tuzemských čerpacích stanicích, ale bohužel tomu tak není.

 

Kde tankovat arktickou naftu ?

Arktickou naftunaleznete na vybraných čerpacích stanicích a benzínkách. Motorová nafta na zimu a odolná proti mrazům je označena na stojanech jako tzv. arktická nafta.

Ptáte-li se kde natankovat kvalitní motorovou naftu odpověď naleznete viz zmíňka výše o kvalitní arktické naftě Verva Diesel.

 

 

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Portál TankujLevneji.cz končí

obrazek Česká pošta ukončila provoz portálu TankujLevněji.cz. Nejlevnější benzín tak musíte hledat jinde. Více ...

Ceny benzínu v Evropě

obrazek Tankujete za hranicemi ČR a zajímá Vás cena benzínu nebo nafty v Evropě. Hledáte ceny PHM v Evropě ? Kde natankovat před cestou do Chorvatska ? Přehled cen PHM v Evropě.... Více ...

Nejdražší je benzín na Moravě

obrazek Levný benzín na Moravě nekoupíte. Ceny benzínu v Moravském kraji si stále drží pozici nejvyších cen pohoných hmot v Čr. Kde tedy tankovat levný benzín na Moravě ? Více ...

Povinné ručení online

Porovnejte si a vyberte nejvýhodnější pojištění pro Váš vůz!

Uzavření smlouvy on-line během několika minut!

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.